CANLI DESTEK
HIZIRELİ DERNEĞİ KALPLERE DOKUNMAK İÇİN AÇILDI

Hızıreli Sosyal Yardımlaşma Derneği Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan , Altıeylül Başkanı Hasan Avcı, Ak parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla 13 Şubat 2020 tarihinde açıldı.

Din, dil, ırk, cinsiyet gibi hiçbir ayrım gözetmeksizin her yaştan ve her kesimden canlının yardımlaşmasını sağlamayı, yardıma muhtaç insanların ihtiyaçlarını karşılamayı, ihtiyaç sahiplerine gıda, giyim, sağlık, eğitim, yakacak, kira, barınma, evlenme, yuva kurma, iş kurma , konut ve sair bütün hususlarda ayni ve nakdi her türlü maddi ve manevi yardımda bulunmayı hedefleyen Hızıreli Sosyal Yardımlaşma Derneği Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan , Altıeylül Başkanı Hasan Avcı, Ak parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla 13 Şubat 2020 tarihinde açıldı.

Yönetim kurulu başkanı Ahmet Hakan Güzey açılış konuşmasında;

"HızıreliDderneğinin hiçbir vakıf, kuruluş kişi ya da kişiler ile bağlantısı olmadığının, gücünü hayırseverlerden alan tamamen bağımsız bir sosyal yardımlaşma derneği olduğunun altını çizerek amaçlarının  fakir, fukara, öksüz, yetim ve engellileri, her insanı ve canlıları kucaklayacak şekilde  sadece hayırseverlerden aldıkları yardımlar sayesinde Balıkesir'de din dil ayrımı yapmadan herkesle kardeş olmak, ihtiyaçları karşılamak ve uluslararası derneğimizin üyeliğince elimizden geleni yapmak olduğunu belirtti.

Ahmet Hakan Güzey katılımlarından dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum.'' diyerek davetlilerle tek tek ilgilendi. 

Kaynak :
Balıkesir Ticaret Platformu

 
"Hızıreli Derneğinin Hiçbir Vakıf, Kuruluş Kişi ya da Kişiler ile Bağlantısı Yoktur. Gücünü Hayırseverlerden Alan Tamamen Bağımsız Bir Sosyal Yardımlaşma Derneğidir."

© Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.
Çağrı Merkezi
444 4 917
MND Ajans