CANLI DESTEK


Hızıreli Sosyal Yardımlaşma Derneği  kuruluşu itibariyle her geçen gün daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşarak, bağışçı ve gönüllüler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir “el” olmayı hedeflerken, insanlığa faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla yaptığı çalışmalarına her yeni günde, yeni gülen yüzler olması adına devam etmektedir.


Derneğimiz İnsani, İlmi ve Yurtdışı Yardımları olarak Aşevi, Hızır Gıda Market, Hızır Giyim Mağazası, Ekmek Yardımları, Eşya Yardımı, Aile Yardımı, Eğitim Yardımı, Sağlık Yardımı, Un Yardımı, Battaniye Yardımı,Yetim Çalışmaları, Adak-Akika ve Kurban, Su Kuyuları, Yurtdışı Yardımları vb. yardımlarla insanlık adına faydalı olabilecek tüm çalışmalarına devam etmektedir. 


Hayırseverlerimizin bize yaptığı bağışlar sayesinde gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyor ve hayırseverlerin de bu mutluluğa ortak olmalarını sağlıyoruz.

 "Hızıreli Derneğinin Hiçbir Vakıf, Kuruluş Kişi ya da Kişiler ile Bağlantısı Yoktur. Gücünü Hayırseverlerden Alan Tamamen Bağımsız Bir Sosyal Yardımlaşma Derneğidir."

© Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.
Çağrı Merkezi
444 4 917
MND Ajans