CANLI DESTEK

HIZIRELİ HABER

2022 Ramazan Afrika Somali İftar Organizasyonu

Afrika'da bizleri umutla bekleyen mazlum ve muhtaç ihtiyaç sahiplerine, Ramazan'ın bereketli sofralarını sizin desteğiniz ile kurmak istiyoruz. Zekat, bağış ve sadakalarınız mazlumlara sofra olurken dualara da vesile olacaktır.

Bağışların Dağıtımı İle İlgili Çalışmalarımızı Tamamladık.

09.06.2020 Tarihinde Tekirdağ'dan derneğimize gönderilen 1 Tır dolusu 100.000 adet Pepsi Kola bağışının, Balıkesir genelinde, ihtiyaç sahiplerine dağıtımını gerçekleştirmek üzere tüm hazırlıklarımızı tamamladık. HIZIRELİ DERNEĞİ olarak bağış yapan iş insanına teşekkür ediyoruz.

Bağışıların Dağıtımı İle İlgili Çalışmalarımızı Tamamladık.

Balıkesir'de ailelere ulaştırılmak üzere Kocaeli'nden derneğimize ulaştırılan bir tır dolusu 25.000 adet Doritos Cips / Çerez bağışını dağıtıma hazır hale getirmek için çalışmalarımızı tamamladık.HIZIRELİ DERNEĞİ olarak teşekkür ediyoruz.

Bir Aradayız, İdlib'in Yanındayız

İdlib'te yaşayan insanların acılarının hafifletilmesi ve acil insani ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Balıkesir'den yardım tırı gönderildi.

Derneğimiz İdlib Kampanyasına Destek Verdi.

Yardım tırları Zağnos Paşa Camiinden uğurlandı. 

Hızıreli Gıda Market

Hızıreli Gıda Market Aracılığı İle Hayırseverlerin Doldurduğu Raflar İhtiyaç Sahiplerinin Alışverişine Sunuluyor.

Derneğimiz Açılışını Gerçekleştirdik.

Hızıreli Sosyal Yardımlaşma Derneği Olarak 13 Şubat 2020 Perşembe Günü Saat 12:00'da Açılışımızı Gerçekleştirdik.

Mısır'daki İdamların Durdurulması İçin Basın Açıklaması

Mısır'da Müslüman kardeşlerimizin idamının durdurulmasına yönelik Balıkesir'deki sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiğimiz basın açıklamasına katılım sağladık.

"Hızıreli Derneğinin Hiçbir Vakıf, Kuruluş Kişi ya da Kişiler ile Bağlantısı Yoktur. Gücünü Hayırseverlerden Alan Tamamen Bağımsız Bir Sosyal Yardımlaşma Derneğidir."

© Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.
Çağrı Merkezi
0 266 227 30 30
MND Ajans