CANLI DESTEK

Yardımlarımızı Hızıreli Derneği Olarak, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaç durumlarına göre yapmaktayız.

 

 GIDA

 

İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilmesi halinde Hızıreli Derneği Olarak Hızıreli Gıda Marketi aracılığı ile her ay yenilenen adınıza belirtilmiş bütçe dâhilinde Gıda Marketinden alışveriş yapabilirsiniz. Gerçek ihtiyaç sahiplerinin eriştiği bu ayrıcalık ile bakliyattan kuru gıdaya, süt peynir ürünlerinden çay şekere kadar bütün bir market ihtiyacını sizin adınıza tahsil edilmiş aylık olarak yenilenen belirli bütçe ile temin edebilmektesiniz.

Gıda Marketine gelip alışveriş yapamayacak durumda olan gerçek ihtiyaç sahiplerine Gönüllü Hızıreli Yardım Ekibimiz tarafından siparişlerinizin teslimatı da yapılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Ramazan Ayı boyunca ve Ramazan ile Kurban Bayramlarında da kumanya, kurban eti gibi dönemsel gıda yardımları da yapılmaktadır.

 

 

GİYİM

 

İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilmesi halinde Hızıreli Derneği Olarak, Hızıreli Giyim Mağazası aracılığı ile kendiniz seçerek kıyafet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Belirli konumlardaki Hızıreli Giyim Mağazalarımızdan ya da Gezici Giyim Mağazamızdan temin edeceğiniz eşyaların yanı sıra, ulaşım sorunu yaşayan gerçek ihtiyaç sahiplerimiz için beden ve numaralarına göre mevsim şartları göz önünde bulundurularak hazırlanmış Hızıreli Giyim Kolileri, Gönüllü Hızıreli Yardım Ekibimiz tarafından “Ayni Yardım Teslim Makbuzu” ile teslim edilmektedir.

 
SAĞLIK


İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilmesi halinde Hızıreli Derneği Olarak, Gönüllü Hızıreli Yardım Ekibimiz tarafından Doktor, Hemşire, İlaç, Medikal Malzemeler gibi ihtiyaçlarınız Temin Edilmektedir. 


TEMİZLİK

 

İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilmesi halinde Hızıreli Derneği Olarak, imanın temeli ve sağlıklı bir yaşamın ön koşulu olan temizliğinizi kolaylıkla sağlayabilmeniz için tüm temizlik ihtiyaçlarınıza hitap edecek Hızıreli Temizlik Seti, Hızıreli Derneği tarafından sizlere teslim edilmektedir.

(sabun, şampuan, diş macunu, diş fırçası, deterjan, vs..)

 

EĞİTİM

 

İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilmesi halinde Hızıreli Derneği Olarak, öğrencilik faaliyetlerinizi sürdürebilmeniz adına okul kıyafeti, okul çantası, kitap, kırtasiye malzemeleri gibi temel ihtiyaçlarınız konusunda yardım yapılmaktadır.

 

HAYVAN DOSTLAR

 

Hızıreli Derneği olarak dilsiz dostlarımız adına da yardımlar gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir yardım ihtiyacı olan canlı dostlarımız adına bizlere ulaşabilir, veteriner ihtiyacı, barınma ihtiyacı, gıda ihtiyacı konusunda Hızıreli Derneği olarak bizlerden destek ve yardım alabilirsiniz.

Online Başvuru İçin Burayı Tıklanıyınız


"Hızıreli Derneğinin Hiçbir Vakıf, Kuruluş Kişi ya da Kişiler ile Bağlantısı Yoktur. Gücünü Hayırseverlerden Alan Tamamen Bağımsız Bir Sosyal Yardımlaşma Derneğidir."

© Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.
Çağrı Merkezi
444 4 917
MND Ajans